logochannels

Dünya’dan Haberler

Almanya’da Uçakta Çekilen UFO Görüntüsü

Almanya’da bir yolcu uçağın içinde 15. saniyede bulutların arasından aniden çıkan bilinmeyen uçan cisim olarak tabir edilen UFO görüntüleri sosyal medya’ya bomba gibi düşerken görenleri hayrete bıraktı.

Orland Park UFO Olayı

Sabah sol üst bileğimde eşit derecede simetrik noktalarla uyandım. Odamızda veya yatağımızda herhangi bir böcek bulunduğunu sanmıyorum. Gökyüzünde evin çevresinde çok fazla etkinlik görüyorum. Şu garip neon yeşil ışıkları yaklaşık 5 kere çok yakından gördüm.

Amerikalı Bilim Adamından Uzaylı Gerçeği

Ölmeden önce ‘uzaylıların’ fotoğraflarını yayınladı.
Ünlü bilim adamı ölmeden önce kendisini kayıt altına alarak ABD’de çok gizli projelerin yürütüldüğü Nevada eyaletindeki “Area 51” olarak adlandırılan askeri üste dünyaya ziyarete gelen uzaylıların varlığıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

İtalya’da İnanılmaz UFO Görüntüsü

İtalyan UFO avcısı Antonio Urzi’nin italya’da çekmiş olduğu bu video dünyadışı varlıkların belli aralıklarla ama tam anlamıyla ziyarete geldikleinin ispatı niteliğinde. Bir çok gözleme dahil olan Urzi Dünya dışı varlıklarla yakın temasları ile biliniyor.
Birçok UFO videosu çeken Antonio Urzi yine görüldüğü gibi videodan tanıklık edeceğimiz inanılmaz bir olayın başrol oyuncusu olmuş.