logochannels

Gizli Dosyalar

Birleşmiş Milletler ve Siyonizm

Birleşmiş Milletler ve Siyonizm. Siyonist, Masonluk, Illuminati, JEWS, Yeni Dünya Düzeni OCCULT. Birleşmiş Milletler tamamen bu yapılar tarafından işletilmektedir. Peki Siyonist JEWS’in, ilk planı nelerdir? İçeriği kaynak göstererek dilediğiniz gibi paylaşmakta özgürsünüz.

Rusya’nın Gizli Nükleer Çalışmaları!

Rusya bilindiği üzere savaş sanayi ve uzay teknolojisinde her zaman kendinden söz ettiren bir ülkedir ve böylelikle adını her zaman ABd ye karşı bir savunma mekanizması
olarak kullanmıştır.

Mars’ta bulunan ilginç bir obje

Bu fotoğraf birkaç yıl önce Mars Spirit Rover tarafından çekildi ve yapısal olarak alışa gelmişin dışında bir obje olduğu kanıtlandı. Nesne görünüşte metal ve uzun zaman önce oluşturulmuş karmaşık mekanizmanın bir parçası gibi görünüyor.

Quentin’in Gizli UFO Bilgileri

1992 sonbaharında, “NBC: Dateline”, bilgisayar korsanları bir gösteri yayınlandı. Quentin çeşitli MIL ve GOV sitelerinde listelenen bir dosyayı görüntüledi ve “kayıt’ta uzaylılar’ın otopsi” bilgileri vardı.
Bu sitelerde, UFO kazasında, yabancı varlıklar üzerinde hükümet araştırmaları ayrıntılı bir şekilde yer alıyordu.

2016 Yılında İstanbulu Bekleyen Tehlikeler!

Son zamanlar da gelişen olumsuz olaylar ve terör saldırılarının yanı sıra Dünyamızı içine almış Kaos ve Savaşlarla birlikte İnsanoğlu’nun ne kadar acımasız ve vahşi olduğunu tekrar gözlemlemekteyiz.
Etki altına alınan Dünyamızın son durumu ne yazık ki bu şekilde olmakla beraber daha önceden belirttiğimiz gibi bu tür durumlar…