logochannels

Gözlem Raporları

Danimarka’da İnanılmaz UFO Görüntüsü!

4 Ocak 2017 Tarihinde Danimarka – Arhus kentinde yaşayan Market görevlisi Barış Kılıç’ın 20:00 sularında cep Telefonu kamerasıyla çektiği görüntünün FotoForensics ve Piksel ayrıştırma Analizleri yapılarak elde edilen verilere göre Herhangi bir montaj, yansıma veya başka bir fake eylem olmadığını söyleyebiliriz.

Aydın – İzmir Yolculuğunda UFO Gözlemi!

12 Şubat 2015 Tarihinde Jeoloji Mühendisi Atilla Macartay’ın 18:30 sularında Selçuk – Torbalı arasında rica üzerine cep Telefonu kamerasıyla çektirdiği görüntülerin FotoForensics Analizleri yapılarak Herhangi bir montaj, yansıma veya başka bir fake eylem olmadığını söyleyebiliriz. Atilla Macartay ile Yaptığımız görüşmede..

Selfie’de Yakalanan UFO!

İsmini belirtmek istemeyen bir kişi tarafından 14 ocak 2015 tarihinde twitter hesabımıza gönderilen bu resim yoruma gerçekten çok açık. Kesinlikle orjinal yada fake diyemeyeceğimiz bir türden. Kişinin bilgisine göre otomobilden kendini çektikten sonra resimleri bilgisayar ortamına aktarırken bu tanımlanamayan cisimleri gördüğünü bildirmiştir.

İstanbul Semalarında UFO!

Tahminimize göre Levent civarında çekilen bu video UFO’lar hakkında her geçen gün daha çok bilgiye uğraşmamızı sağlıyor.
Bilindik formların dışında yeni formlar ile dünyamızı ziyaret eden UFO olarak adlandırdığımız Dünyadışı araçların bir yenisi daha bu şekilde görüntülendi.

Çatalca’da Akıl Almaz UFO Görüntüsü!

7 Ağustos 2014 tarihin’de Hadımköylü bir esnaf tarafından çekilen bu görüntü UFO Fenomeni konusuna bir yenisini daha ekliyor.
Alışa gelmiş UFO görüntülerin’den çok farkı olan bu cisim incelenmesi için tarafımıza gönderilmiş ve Foto Forensics incelemesinin ardından…