logochannels

Metafizik & Parapsikoloji

ÖLÜM VE YAŞAM İÇ İÇE (2)

Hiç uzatmak istemiyoruz ve bu sorunun cevabını hemen vermek istiyoruz “Siz” basit gibi görünüyor. Ama burada asıl önemli olan sizin KİM olduğunuzdur. Amacımız kafanızı karıştırmak değil. Farkındayız konu biraz karışık gibi ama merak etmeyin, birazdan aradığınız cevapları karşınızda bulacaksınız.

Ölüm ve Yaşam iç içe (1)

Ölüm, insanların, hakkında en bilgi sahibi olduğu ve en çok korktuğu gizemlerin başında gelir.
Bu korku, bilinmezliğin doğurduğu bir sonuçtur. Çoğu kişi ölümü neredeyse hiç düşünmez; kendinden uzak sayar. Ama farkında olmadığı şey, ölümün her an hayatının içinde olduğudur.

Mesaj

Kendini ruhsal boyut’ta geliştirmek isteyen insanlar önce gözleriyle görmemeyi öğrenmelidir. Çünkü göz ile gördükleriniz tamamen ilizyona bağlı bir durum olduğundan sizleri matrix’in dibine sürükleyerek hapseder.

Bilinç Altı ve Şifreleme

Bilinç bir dalgaboyu’dur bilinçlenmek gizli ama varolan kanalı açarak ve bu dalgaboyunu kabul ederek zihine yerleşmesine olanak sağlamaktır.Bilinç ne kadar açık olursa farklı dalgaboylarını da o kadar hissedebilirsiniz fakat hissettiğiniz bu frekansları da çözümlemeniz yani convert etmeniz gereklidir.

Brezilyalı “Mucize Adam”ın Şaşırtıcı Tedavileri

Yetenekli ruhsal medyom Joao Teixeria da Faria, kendi bedenini kullanarak tıbbi cerrahi ve psişik şifa uygulayan bedensiz varlıklarla birlikte mucizevi sonuçlar elde ediyor. Herkesin kendisine Tanrı’nın John’u olarak da hitap ettiği Joao Teixeria da Faria günümüzün yaşayan en güçlü “şuur-dışı” medyumu.