logochannels

Türkiye’den Haberler

Danimarka’da İnanılmaz UFO Görüntüsü!

4 Ocak 2017 Tarihinde Danimarka – Arhus kentinde yaşayan Market görevlisi Barış Kılıç’ın 20:00 sularında cep Telefonu kamerasıyla çektiği görüntünün FotoForensics ve Piksel ayrıştırma Analizleri yapılarak elde edilen verilere göre Herhangi bir montaj, yansıma veya başka bir fake eylem olmadığını söyleyebiliriz.

Mehmet Fahri Sertkaya Neyin Peşinde ?

İnternet’te yalan haber uyduran ve 3-5 kuruşa domainler alıp ve ücretsiz google, wordpress hosting kullanan bu şahıs bir kaç tane amatörce ve vasat siteler açarak kendini Wikileaks kurucusu gibi görmektedir.

Soma’daki “Toplumsal Dönüşüm Projesi” Onlarla Hayat Buldu!

Soma’daki faciada 301 işçimizi kaybettik, olaydan yaklaşık 5 bin çocuk etkilendi. “Benim adım Esma, benim adım Sıla, benim adım Dilara, benim adım Abdurrahman… Biz bir robot yaptık. Grubumuzun adı Anka oldu. Anka küllerinden yeniden doğan bir kuştur.”

Aydın – İzmir Yolculuğunda UFO Gözlemi!

12 Şubat 2015 Tarihinde Jeoloji Mühendisi Atilla Macartay’ın 18:30 sularında Selçuk – Torbalı arasında rica üzerine cep Telefonu kamerasıyla çektirdiği görüntülerin FotoForensics Analizleri yapılarak Herhangi bir montaj, yansıma veya başka bir fake eylem olmadığını söyleyebiliriz. Atilla Macartay ile Yaptığımız görüşmede..

Selfie’de Yakalanan UFO!

İsmini belirtmek istemeyen bir kişi tarafından 14 ocak 2015 tarihinde twitter hesabımıza gönderilen bu resim yoruma gerçekten çok açık. Kesinlikle orjinal yada fake diyemeyeceğimiz bir türden. Kişinin bilgisine göre otomobilden kendini çektikten sonra resimleri bilgisayar ortamına aktarırken bu tanımlanamayan cisimleri gördüğünü bildirmiştir.