logochannels

UFO & Uzaylılar

Ekin Çemberi Bilimsel Analiz

Tüm bulgular, Ekin Çemberleri’nin dünya dışı kaynaklı olduğunu gösteriyor. Ekin çemberlerinin mükemmel geometrik tasarımları insanları, bunları nasıl yapıldığını konusunda araştırmaya itmiştir. Bu esrarengiz biçimlerin nasıl oluşup, ortaya çıktıkları konusunda sayısız teori üretilmiş olsa da, bunların biri dışında diğer hiç biri ikna edici…

Amerikalı Bilim Adamından Uzaylı Gerçeği

Ölmeden önce ‘uzaylıların’ fotoğraflarını yayınladı.
Ünlü bilim adamı ölmeden önce kendisini kayıt altına alarak ABD’de çok gizli projelerin yürütüldüğü Nevada eyaletindeki “Area 51” olarak adlandırılan askeri üste dünyaya ziyarete gelen uzaylıların varlığıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

İçimizde’ki Uzaylı’ları Nasıl Anlarız?

Dünya dışından gelen ziyaretçilerimizin insan formuna bürünerek yaşamamızı, hayatımızı ve bizleri daha iyi tanımlamak için yaptığı çalışmaları biliyoruz.
Hiç ummadığınız bir şekilde arkadaşınızın yada bir tanıdığınızın dünya dışından gelen bir varlık olduğunu nasıl anlarsınız ?

17 Yıl içerisinde UFO Saldırısı Gelebilir!

Konu başlığından anlaşılacağı üzere özellikle bu konuyu araştırdım. Nasa (Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) nin yaptığı açıklamaya göre “20 yıl içinde Uzaylılar ile temas halinde olabiliriz” cümlesi açıkça bizi olası saldırılara hazırlıyor.
1972 yılından beri ay yolculuğu yapmayan dünyamızın “Ayın Karanlık Yüzeyin’deki Garip Olaylar” nedeniyle çalışmalar iptal edilmiş ve yolculuklara ara verilmişti.

51. Bölge de görev almış biri Dünyadışı varlıkları anlatıyor.

1997 Yılında Art Bell isimli bir sunucu tarafından sunulan talk show programına katılan 51. bölge de çalışan şahsın konuşması.
Telefonla bağlanan kişi: Selam art? şu an fazla vaktim yok.
Art (Sunucu) : Öncelikle bu hat senin hattın mı ? Düzenli olarak mı kullanıyorsun?