logochannels

Videolar

Uzay’dan Canlı Yayın

Nasa’nın bu hizmeti sayesinde online ve canlı olarak uzay ı izlemek mümkün. Bilindiği üzere yakın geçmiş zamanda Nasa’nın tanımlanamayan cisim UFO videosu yine bu canlı yayın hizmetinden gözlemlenmiş ve daha sonrasında bir modülün güneş yansıması olduğu tespit edilmişti.

Yuva Belgeseli

Yuva Belgeseli Dünyanın milyarlarca yılda kurduğu dengeyi son birkaç yüzyılda alt üst etmeyi başardı insanoğlu.
Sadece insanlara değil bütün eko sistemlere hayat veren kaynakları kirletmek ya da tüketmekte hız kesmeye pek de niyetimiz yok gibi.
http://www.youtube.com/watch?v=7sLZwZjOPVg

İstanbul Semalarında UFO!

Tahminimize göre Levent civarında çekilen bu video UFO’lar hakkında her geçen gün daha çok bilgiye uğraşmamızı sağlıyor.
Bilindik formların dışında yeni formlar ile dünyamızı ziyaret eden UFO olarak adlandırdığımız Dünyadışı araçların bir yenisi daha bu şekilde görüntülendi.

Yolcu Uçağıyla Kafa Kafaya Gelen UFO

30.07.2014 Tarihinde İstanbul – Fındıkzade semalarında Cep Telefonuyla çekilen video’da yolcu uçağının yakınlarında belirlenemeyen bir cismin hareket ettiği ve uçağın yaklaşmasıyla adeta 2 kat daha parlayan bu cisim gittikçe yaklaştıklarının kesinlikle ispatıdır.

İtalya’da İnanılmaz UFO Görüntüsü

İtalyan UFO avcısı Antonio Urzi’nin italya’da çekmiş olduğu bu video dünyadışı varlıkların belli aralıklarla ama tam anlamıyla ziyarete geldikleinin ispatı niteliğinde. Bir çok gözleme dahil olan Urzi Dünya dışı varlıklarla yakın temasları ile biliniyor.
Birçok UFO videosu çeken Antonio Urzi yine görüldüğü gibi videodan tanıklık edeceğimiz inanılmaz bir olayın başrol oyuncusu olmuş.