logochannels

Yolcu Uçağıyla Kafa Kafaya Gelen UFO

30.07.2014 Tarihinde İstanbul – Fındıkzade semalarında Cep Telefonuyla çekilen video’da yolcu uçağının yakınlarında belirlenemeyen bir cismin hareket ettiği ve uçağın yaklaşmasıyla adeta 2 kat daha parlayan bu cisim gittikçe yaklaştıklarının kesinlikle ispatıdır.

Tarafımca çekilen bu video’da cismi görerek Video’ya aldım ilk başta uçak olma ihtimalini göz önünde bulundurdum uçak sesinin gelmesi cismin uçak olma ihtimalini dahada yükseltsede arka taraftan gelen uçağı gördüğümde cismin uçak olmadığını onayladım.

Gelen birçok videoları incelediğim gibi bu video yuda inceledim cep telefonu kamerasıyla çektiğim için zoom in veya zoom out yapamamdan ötürü çeşitli programlarla zoomladığım da ise UFO tabir ettiğimiz tanımlanamayan bir cismin açık ve net bir şekilde kamerama yakalandığını kesinleştirdim.

Aniden parlayan ve aniden değişik formlara bürünen bu cismin yapısı ne kadar yuvarlak gibi gözüksede pikselleri analizlediğimizde ve detaylarına baktığımızda “j2” yani Üçgen yapılı bir cisim olduğunu gördük.
Ayrıca, Haziran 2012 Tarihinde aynı bölgede’de çekmiş olduğum bir UFO videosu var.

Cevap verebilmek için aşağıda bulunan yorum kutusunu kullanınız. Kullanıcı cevapları için @isim

2 Yorum var

  1. SELMAN GERÇEKSEVER 25 Eylül 2014 at 16:57 #
    ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.
    • admin 6 Aralık 2016 at 21:10 #
      Teşekkür ederiz @Selman hanım.

Yorum Gönder

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.